Фонд "Рідна Волинь" більше не носитиме імені Бориса Клімчука

Голова благодійного фонду "Рідна Волинь" Дмитро Глазунов

Родина Бориса Клімчука в офіційному повідомленні висловила прохання не пов'язувати діяльності фонду "Рідна Волинь" ні з самим екс-губернатором, ні з його сім'єю.

"Звертаємося до громади Волинського краю з вдячністю за підтримку. Дякуємо щиро усім, хто взяв участь у заходах, присвячених вшануванню пам'яті Бориса Петровича. Водночас вважаємо за необхідне повідомити про те, що Фонд "Рідна Волинь", який був заснований Борисом Клімчуком, більше не носить його ім'я", – передає текст повідомлення видання Волинська газета.

"Просимо надалі не пов'язувати діяльність цього фонду з ім'ям Бориса Петровича та його сім'єю. Також ми звернулися до нового керівника цієї структури з наполегливим проханням змінити назву і більше не використовувати ім'я Бориса Петровича для реалізації своїх проектів", – написали у зверненні з підписом "сім'я Бориса Клімчука".

Як відомо, під час звітної зустрічі фонду "Рідна Волинь" 1 березня було повідомлено про зміну назви. Відтепер він називатиметься благодійним фондом Дмитра Глазунова "Рідна Волинь".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.03.2016 15:14
Переглядів3077
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:54
08.03.2016
Людмила Жукова
Назвали б фонд імені ТРОЦЯ. Пані Троць не одну квартиру, гараж чи авто "переоформила", на цьому і жила, Папаша "кришував" незаконні оборутки з нерухомістю. Тепер скрутно, бабло не тече в руки річкою..... Не до фондів сімейству Троців....
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг