Вода із Шацьких озер придатна для лікування, – дослідження

Відбувся перший етап роботи з оголошення зони Шацьких озер курортом державного значення. Він називається "Виявлення природних лікувальних ресурсів на території рекреаційної зони Шацьких озер і їх прогнозна оцінка".

Про це інформує Район.Шацьк.

Заходи щодо виявлення цих ресурсів здійснював Одеський інститут курортології. Об'єктами дослідження стали такі природні лікувальні ресурси: вода свердловини №6 у санаторії "Лісова пісня" та відклади озер Світязь, Пулемецьке, Пісочне, Прибич та інших. Крім того, здійснено санітарно-гігієнічну оцінку відповідності стану санаторію "Лісова пісня" і пансіонату "Шацькі озера" вимогам нормативних документів.

До речі, результати перших досліджень обнадійливі: підземні води свердловини мають високу мінералізацію і можуть використовуватися у санаторно-курортній практиці. Донні поклади озер також є придатними для використання в лікуванні та оздоровленні.

Наступним етапом стануть дослідження, результати яких визначать, як ті чи інші ресурси застосовувати на практиці. Вартуватимуть такі роботи біля 2 млн.грн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.02.2018 09:15
Переглядів563
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:39
12.02.2018
українка
ще б облагородити то все, що там є
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг