На Волині підприємці-спрощенці у січні поповнили бюджети на 46,5 мільйонів

У січні 2018 року суб'єкти господарювання Волині, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів 46,5 мільйонів гривень єдиного податку.

Таким чином, у перший місяць нового фінансового року місцеві громади отримали на 47,7 % більше єдиного податку проти січня минулого року, – повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

"Такий ріст сплати єдиного податку цілком відповідає загальним тенденціям мобілізації податкових надходжень в області. Варто відзначити, що ці показники – результат заходів органів ДФС у напрямку легалізації підприємницької діяльності та загалом високого рівня податкової культури більшості підприємців", – зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець підкреслив, що додаткових 15 мільйонів гривень єдиного податку у січні до минулорічного показника – це кошти, які громади можуть використати на невідкладні поточні питання життєдіяльності.

"Наш прогноз щодо залучення коштів до місцевих бюджетів у лютому теж досить оптимістичний. Тож місцеві громади можуть і надалі планувати фінансування власних соціально-економічних проектів з врахуванням тенденції перевиконання бюджетних надходжень", – підсумував Віталій Чуй.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
14.02.2018 10:27
Переглядів487
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг