Відомо, хто очолюватиме "дорожню" комісію на Волині

У Волиньраді відбулося перше організаційне засідання депутатської комісії, яка займатиметься питанням фінансування доріг.

Нагадаємо: такий дорадчий орган рада створила на останній сесії за пропозицією депутата Івана Киричика, – інформує прес-служба Волинської обласної ради.

До комісії увійшли представники різних політичних сил. Від УРОПу – Іван Киричик, від "Солідарності" – Віктор Козак, від "Батьківщини" – Ігор Лех, від "Свободи" – Юрій Цейко, від фракції Радикальної партії – Юрій Ройко, від "Самопомочі" – Олексій Панасюк , від фракції "Наш край" – Михайло Скопюк, а також позафракційний депутат Михайло Імберовський.

Депутати обради головою комісії Юрія Цейка, Ігоря Лехазаступником голови, а Михайла Імберовського – секретарем.

Депутати вирішили звернутися до голів районних рад та очільників ОТГ, щоб вони підготували пропозиції для розподілу субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Нагадаємо: на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, що передбачені у державному бюджеті на 2018 рік для області заплановані видатки в сумі 393 913,5 тис. грн (дорожній фонд).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЮДЖЕТНО-БІТКОЇНОВИЙ ПЕРЕПОЛОХ У ВОЛИНЬРАДІ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.02.2018 10:15
Переглядів516
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг