Торік майже 4,5 тисячі волинян відкрили власну справу

У 2018 році на Волині на облік в територіальних органах ДФС у Волинській області стали 4458 новостворених платників, які започаткували власну справу та зареєструвалися підприємцями – фізичними особами.

Про це інформує управління обслуговування платників ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, на початок 2018 року в області здійснюють діяльність 36 479 підприємців – фізичних осіб.

"Майже всі підприємці, котрі зареєструвалися торік, а також ті, що здійснювали свою діяльність раніше, – працюючі, оскільки сплачують податки відповідно до обраної системи оподаткування, а також єдиний внесок. Тобто, є підстави вважати, що їх діяльність - ефективна та приносить дохід", – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Щодо тих суб'єктів господарювання, які минулого року вирішили припинити діяльність, то це – переважно підприємці, які не здійснювали діяльність, не отримували доходи та, відповідно, не сплачували податки в бюджет, – переконує аналітика ГУ ДФС у Волинській області.

"Малий бізнес на Волині має належні умови для діяльності, а враховуючи прикордонне розташування, аграрний та економічний потенціал області, започаткування нових бізнес-проектів досить перспективне. Зі свого боку, фахівці ДФС надають всі передбачені законом послуги з тим, щоб виконання податкових зобов'язань вимагало мінімум зусиль", – підсумувала Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.02.2018 13:55
Переглядів234
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг