У січні волиняни сплатили майже чверть мільярда гривень податків

У січні 2018 року до бюджетів усіх рівнів на Волині сплачено 240,9 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Таким чином, сума мобілізованого в області ПДФО за підсумками першого місяця нового року перевищує минулорічний показник на 46,1 відсотків.

Про це інформує управління моніторингу та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Серед лідерів сплати ПДФО до бюджету – Луцький район, де у січні поточного року зафіксували ріст сплати податку в 3,1 рази проти січня 2017 року.

"Оскільки ПДФО – це бюджетоутворюючий платіж, насамперед для територіальних громад, то всім керівникам органів місцевої влади варто проаналізувати наявний стан справ, в першу чергу на ринку праці, з тим, щоб кожен місяць року приносив бюджетам належний фінансовий ресурс. Саме від сумління працедавців, які розуміють важливість легальної оплати праці, залежить не лише соціальний захист найманих працівників, а й добробут громад, на території яких здійснюють свою діяльність працедавці", – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

У ГУ ДФС в області закликають громадян – найманих працівників теж не ігнорувати свого права на повну оплату праці з перерахуванням всіх визначених законом платежів до бюджету.

"Соціальні гарантії від держави у випадку втрати працездатності чи настання іншого страхового випадку, гідне пенсійне забезпечення в майбутньому безпосередньо залежить від рівня та стажу трудової діяльності. Тож, легальне працевлаштування в інтересах кожного, хто хоче мати гідну пенсію чи допомогу від держави", – підсумувала Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.02.2018 11:35
Переглядів289
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг