На Волині реєструють нові випадки кору

На Волині упродовж останнього тижня на кір захворіли три особи, двоє із них – діти.

Про це повідомляє Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Загалом з початку 2018 року на Волині зареєстрували 27 випадків кору, серед них майже третина – це дорослі особи.

Питома вага нещеплених становить 52 %. У 60 % хворих діагноз підтверджено вірусологічно, у 30 % хворих простежується епідеміологічний зв'язок із захворілими на кір, у 10 % діагноз встановлено за клінічними проявами. Найбільша кількість хворих зареєстрована в Турійському районі – 10 осіб, хворі також виявлялись у Ковельському, Луцькому, Любомльському, Ківерцівському, Горохівському, Маневицькому районах та м. Ковелі.

З початку року в області зареєстровано два спалахи кору, при цьому потерпіли 13 осіб, 11 із яких — діти. Основна причина виникнення спалахів – відсутність щеплень проти кору у або імунізація з порушенням календаря.

На сьогодні лікарі-епідеміологи продовжують проведення профілактичних та протиепідемічних заходів у сімейному вогнищі ромів в Турійському районі, де на кір захворіли 10 дітей, та в ДНЗ міста Берестечко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.02.2018 13:40
Переглядів429
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг