"Бюджетний регламент – це не великий прогрес", – депутатка Волиньради

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Волинської обласної ради Ірина Вахович вважає, що нещодавно затверджений Бюджетний регламент необхідно вдосконалювати.

Про це вона сказала у четвер, 22 лютого, відповідаючи на запитання журналіста ІА "Конкурент".

На думку фінансистки, обласна рада заганяє себе в "рамки" цим документом.

"Для Волинської ОДА наш регламент має лише рекомендаційний характер, оскільки вони керуватимуться Бюджетним Кодексом. Нам залишається тільки сподіватися, що вони дослухаються та дотримуватимуться. Побачимо", – зазначила Вахович.

Нагадаємо, що на минулій сесії Волиньради Ірина Вахович змінила на посаді голови "бюджетної" комісії Андрія Турака.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.02.2018 10:00
Переглядів498
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:33
25.02.2018
Фінансист
Шкода, що у нас економічна наука відстає від практики і не відслідковує новації. Необхідність розроблення бюджетних регламентів схвалено й урядом. Зокрема, затвердженими Кабінетом Міністрів України розпорядженням від 24.05.2017 заходами з реалізації Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки розділ 2 пункт 14 Посилення фінансової прозорості та підзвітності органів місцевого самоврядування Міністерству фінансів України передбачено у першому кварталі 2018 року розроблення загальних рекомендацій для органів місцевого самоврядування щодо підготовки та затвердження бюджетних регламентів
10:13
25.02.2018
Михайло Імберовський
Великим прогресом є те, що перед прийняттям бюджету на 2018 рік були проведені бюджетні слухання, а перед ними обласна рада чи не вперше отримала усі бюджетні запита головних розпорядників коштів і депутати змогли побачити, теж чи не вперше, постатейни розпис бюджету, а не цифри із багатьма нулями! А бюджетні слухання є чи не основою у бюджетному регламенті!!! Під час аналізу бюджетних запитів було виявлено що у багатьох моментах кошти громади Волині витрачаються нераціонально і саме це стало причиною того, що зараз знову, переконаний що за вказівки голови ради, відбуваються заслуховування керівників медичних закладів, потім підуть освітяни, щоб маскимально оптимізувати видатки обласного бюджету! І це вже є вилика заслуга БЮДЖЕТНОГО РЕГЛАМЕНТУ. Думаю, що і з вільними залишками тепер справи підуть на краще і вони розподілятимуться за прописаними в регламенті строками, ане в травні, як було торік! Звичайно, що життя буде вносити свої корективи і цей документ будемо коригувати за потреби.
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг