ТОП-10 волинських аграріїв, які платять найбільше податків

Майже половину бюджетних надходжень від аграріїв Волині забезпечують 10 виробників.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

На Волині у 2017 році до Зведеного бюджету 220 представників аграрного сектору-платників ПДВ спрямували 401,5 мільйона гривень податкових платежів. Майже половину надходжень – 46,6 %, сплатили десять сільськогосподарських товаровиробників.

Зі слів начальника ГУ ДФС у Волинській області Світлани Савчук, саме сільськогосподарські товаровиробники створюють робочі місця у сільській місцевості.

"Наприклад, на Волині аграрії-платники ПДВ у минулому році сплатили до бюджету 146,8 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Тобто працівники цих сільськогосподарських товаровиробників отримали гідну легальну зарплату, відповідно – соціальні гарантії від держави. Перспективність нашого аграрного виробництва на європейських ринках очевидна. Тому волинські сільськогосподарські товаровиробники можуть впевнено планувати нові бізнес-проекти. ДФС завжди залишатиметься надійним партнером, що надаватиме якісні послуги", – наголосила начальник Світлана Савчук.

Найбільшими платниками до бюджету є ТзОВ "Птахокомплекс "Губин", ТзОВ "П`ятидні", ТОВ "Волинь Нова", ПОСП ім. Шевченка, ТзОВ "Агідель", сільськогосподарське приватне підприємство "Рать", ТзОВ "Городище", ТОВ "Агросвіт-Волинь", ТзОВ "Прогрес", ТзОВ "Віра-1".

Довідково:

На Волині в умовах спрощеної системи працює 536 сільськогосподарських товаровиробників. 220 представників аграрного сектору є платникам податку на додану вартість. В Реєстрі отримувачів бюджетної дотації перебуває 107 с/г виробників.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
03.03.2018 10:20
Переглядів1448
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
26-09-2018 25-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг