Антимонопольники взялися за "Волиньгаз" через встановлення лічильників

ПАТ "Волиньгаз" підозрюють у зловживанні монопольним становищем, зокрема у створенні перешкод у встановленні індивідуальних газових лічильників роторного типу.

Про це повідомляє прес-служба Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Відділення з'ясувало, що "Волиньгаз" протягом 2017 року створювало перешкоди мешканцях багатоквартирних будинків у виборі для проектування та встановлення приладів обліку газу, зокрема лічильників G1,6 ЕГЛ виробництва ПрАТ "Ямпільський приладобудівний завод".

Антимонопольники з'ясували, що ПАТ "Волиньгаз" з власної ініціативи перед встановленням всіх приладів обліку газу зобов'язує споживачів проводити обов'язкову перевірку приладу обліку на відповідність метрологічним характеристикам заводу виробника. За результатами таких перевірок, лічильники G1,6 ЕГЛ виробництва ПрАТ "Ямпільський приладобудівний завод" визнавались такими, що не пройшли перевірки та не підлягають встановленню.

Наразі розслідування у справі триває.

За наявності у споживачів послуг ПАТ "Волиньгаз" інформації, яка може допомогти Відділенню в проведенні розслідування, пропонуємо надсилати її на електронну адресу: vl@amcu.gov.ua, або на поштову адресу територіального відділення: 43025, м. Луцьк, вул. Винниченка, 67.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
06.03.2018 17:26
Переглядів823
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-06-2018 20-06-2018 19-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг