Волинське підприємство "надурило" державу на 2 мільйони гривень

Волинське підприємство – фігурант кримінального провадження, відшкодувало державі понад 2 мільйони гривень завданих збитків.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

Кримінальне провадження щодо ухилення від сплати податків службовими особами суб'єкта господарської діяльності, досудове розслідування в якому здійснювалось слідчими податкової міліції Волині, скерували до Луцького міськрайонного суду Волинської області з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності керівника
підприємства.

В ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що службові особи суб'єкта господарської діяльності, зареєстрованого на території Волинської області, ухилились від
сплати податків на загальну суму понад 2 мільйони гривень шляхом безпідставного відображення в податковому та бухгалтерському обліку фінансово-господарських операцій, які фактично не відбувались, з підприємствами, що мають ознаки фіктивності.

Підставою для скерування зазначеного кримінального провадження з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності, стало повне відшкодування завданих державі збитків на загальну суму понад 2 мільйони гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
16.03.2018 10:38
Переглядів661
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг