Президенту "Ковельсільмашу" вручили орден

Президент ТзОВ "Ковельсільмаш", члена виконкому Ковельської міської ради Микола Заікін удостоївся ордена і звання "Лицар Вітчизни" ІІІ ступеня.

Про це повідомляє "Район.Ковель".

Зазначається, що його нагородили за багаторічну сумлінну працю, допомогу Збройним Силам України, участь у підтримці воїнів, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході країни. "Микола Михайлович – один з тих господарських керівників Волині, які вважають підтримку армії своїм першочерговим патріотичним обов'язком".

Вручення ордена з відповідним посвідченням, нагрудним знаком, іменним дипломом та лицарською шаблею відбулося в урочистій обстановці у державній резиденції Президента України – малому Маріїнському палаці.

Нагороди вручали Володимир Лішавський – генерал-майор Збройних Сил України, кандидат військових наук, доцент Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління та Заслужений журналіст України, президент Асамблеї ділових кіл Антон Саввов.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
17.03.2018 17:23
Переглядів658
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
23:28
17.03.2018
да . мабуть свит сав з головы на ноги чи навпаки..злодию. шо ростянув розшматував завод..вручають ордена...мабуть таки самии бездари як и заикин...
останні новини
20-07-2018 19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг