У волинській тергромаді обрали старост

Уперше на Волині в Литовезькій об'єднаній територіальній громаді відбулися вибори старост.

Зокрема 18 березня старосту обирали у селі Заставне, у селах Заболотці та Біличі і в селах Мовники та Кречів. Попередні результати виборів надала прес-служба волинського "УКРОПу".

На посаду старости Мовниківського старостинського округу (села Мовники та Кречів) балотувалася Юлія Мельник (самовисування).

У Заболотцівському округу (села Заболотці та Біличі) – Олександр Цибуховський (УКРОП) та Анатолій Райко (самовисування).

На посаду старости Заставненського старостинського округу (село Заставне) претендувала Ольга Райко (УКРОП).

За кандидата на старосту Мовниківського старостинського округу самовисуванку Юлію Мельник проголосувало 247 виборці, ще 28 бюлетенів були визнані недійсними. У Заболотцівському округу перемогу здобув укропівець Олександр Цибуховський. За нього проголосувало 483 виборці. За Анатолія Райка віддали голоси 95 виборців. Ще 15 бюлетенів виборча комісія визнала недійсними.У Заставненському старостинському окрузі перемогу здобула Ольга Райко, укропівка. За неї віддали голоси 362 виборці, 10 бюлетенів були недійсні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.03.2018 08:55
Переглядів310
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг