На Волині призначили уповноваженого з прав людини

Після проведення відповідного конкурсу та проходження стажування регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області призначили Віталія Єлова.

Про це повідомили у Волинському прес-клубі.

Як відомо, регіональний координатор проводить особистий прийом осіб із питань порушення їхніх прав і свобод та надає їм первинну консультацію, а також здійснює моніторинг стану додержання конституційних прав і свобод людини відповідними органами державної влади та місцевого самоврядування, а за фактами виявлених порушень прав і свобод громадян – ініціює перед Уповноваженим проведення відповідних перевірок.

Він також вивчає, узагальнює та надає Уповноваженому з прав людини інформацію про виявлені ним порушення прав і свобод людини за зверненнями громадян України, іноземців, осіб без громадянства.

Крім того, в рамках реалізації національного превентивного механізму регіональний координатор бере участь у спільних із працівниками Секретаріату Уповноваженого візитах до місць несвободи.

Створення мережі регіональних координаторів зі зв'язків із громадськістю обумовлено необхідністю оперативно реагувати на порушення прав і свобод людини та задля покращення реалізації прав людини на регіональному рівні, адже нерідко саме вони є чи не єдиними правозахисниками з відповідним мандатом Уповноваженого поза межами столиці, які здатні надати реальну допомогу людям в областях в екстремальних ситуаціях.

Наразі регіональним координатором Віталієм Єловим визначено, що прийом громадян буде здійснюватись:

- щопонеділка з 15:00 до 18:00 в приймальні Волинської обласної організації Спілки юристів України (м. Луцьк, вул. Словацького,30/5),

- щосереди з 16:00 до 18:00 в приймальні юридичної клініки "Ad Astra" Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки ( м. Луцьк, вул. Винниченка,30, офіс 13, приміщення СНУ),

- в останній вівторок місяця з 15:00 до 17:00 в приймальні Волинського дистанційного центру з надання правової допомоги для жителів віддалених громад області через пункти доступу до інформації, які знаходяться в 19 бібліотеках районних центрів та міст області, з використання скайп-зв'язку

Для довідок: тел. 050-666-45-79, E-mail: coord.omblutsk@gmail.com.

Крім цього, регіональним координатором заплановано проведення виїзних прийомів громадян за заздалегідь погодженим графіком.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
14.03.2016 18:42
Переглядів580
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг