Сухий фонтан, нове світло і більше зелені: яким може стати Театральний майдан Луцька (фото)

Творча архітектурна майстерня "Балан та Стельмащук" запропонували проект капітального ремонту Театрального майдану Луцька.

Загалом проектом передбачена організація в центральній частині міста публічного простору – багатофункціональної території для відпочинку та проведення загальноміських заходів, – йдеться на сайті.

Архітектурна майстерння пропонує перетворити транзитну пішохідну зону на публічний простір, з виділенням місць соціальної активності і відпочинку, спілкування та релаксації. Проектом передбачено створення додаткових точок притягнення: фонтану, сучасно оформленої території для активного та пасивного відпочинку, створення рекреаційної зони з лавами для відпочинку поза межами транзитних пішохідних напрямків, оптимізація транспортних потоків з організацією автостоянок, відчутне збільшення площі зелених зон.


Також проектом передбачається багатофункціональність території публічних заходів. Це частина території майдану: сухий фонтан із світло-динамічною програмою. В той же час при вимкнених насосах це площа, що забезпечена умовами для відпочинку і навіть невеликою трибуною – "форумом", обладнаним системою підсилення звуку, яка може виконувати функцію літнього театру, місць проведення фестивалів, або віче, обговорень та громадських слухань.

Архітектори пропонують органузувати нову систему оствілення площі, зокрема:

  • ліквідація темних зон;
  • освітлення пам'ятника Лесі Українки та фасадів будинків, що її формують;
  • декоративне освітлення груп ялин ,що сформовані на площі,освітлення основних пішохідних напрямків.

Також передбачено три варіанти реконструкції фасаду будинку на вулиці Градний узвіз, 2а (будинок, де знаходиться магазин "Wine Time").

Пропонують збільшення площі озеленення на майдані, створення нових клумб та газонів. Передбаччають заміну мощення площі на елементи з натурального каменю.

Передбачене також місце для монтажу тимчасової сцени, яка встановлюється при підготовці масових заходів. Майданчик забезпечений джерелом електроенергії та орієнтований на рекреаційну зону, обладнану місцями для сидіння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОКАЗАЛИ, ЯКИМ МОЖЕ БУТИ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПЛЯЖ ЛУЦЬКА (ФОТО)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.03.2018 10:45
Переглядів1675
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:53
20.03.2018
українка
головне - щось зробити вже нарешті з тим фонтаном
11:25
20.03.2018
Олесь
Давно пора! Молодці автори!
останні новини
26-09-2018 25-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг