Поділитись:

Старт змагань: "Волинь" обіграла "Нафтовик"

Неділя, 25 березня 2018, 10:32

Волинським футболістам вдалося забити ледь не з першої хорошої можливості.

Подача кутового з правого флангу не знайшла на ближній стійці Валерія Болденкова, однак прилетіла до "самотнього" Андрія Яковлєва, який обробив м'яч та з льоту пробив точнісінько у кут воріт "Нафтовика" – 1:0, – інформує прес-служба ФК "Волинь".

У другому таймі наші футболісти більше сконцентрувалися на надійності власного захисту, внаслідок чого суперники фактично не мали ніяких можливостей для того, аби відігратися. Цей період матчу більше запам'ятався порушеннями правил та травмами – вимушено залишили поле Василь Цюцюра з "Нафтовика", а також наші Валерій Болденков та Володимир Коробка.

Наприкінці зустрічі суперники спробували зрівняти рахунок, однак удар з центру штрафного від Євгена Кателіна полетів прямісінько до рук Неділька.