На розвиток вугільної промисловості Волинь отримає понад 100 мільйонів гривень

Уже наступного тижні Волинська область отримає 11 мільйонів на шахту №1 "Нововолинська", 20 мільйонів для ДП "Волиньвугілля" та на всі шахти, що входять у це підприємство, а також 80 мільйонів для шахти №10 "Нововолинська".

Таку заяву зробив голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик як підсумок зустрічі з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Володимиром Демчишиним, - інформує Під прицілом.

Він зазначив, що спілкувався з Міністром стосовно проблемних питань вугільної галузі Волині впродовж останніх трьої днів, включаючи сьогодні, а відтак запізнився на нараду з головами сіл районів і міст області у відео селекторному режимі.

Володимир Гунчик розповів, що Кабінетом Міністрів було прийнято рішення про виділення 300 мільйонів гривень на погашення всіх заборгованостей по всій вугільній галузі Волині.

Тож, ще до кінця цього року держава виділить для вугільної промисловості Волині більше 110 мільйонів гривень.

Володимир Гунчик відмітив, що реорганізація структури управління шахтами проводиться "досить мляво".

"Сьогодні кількість працюючих, які знаходяться на поверхні більша, ніж кількість працівників під землею. Ви розумієте про що я кажу – тих, хто добуває вугілля менше, ніж тих, хто управляє ними. Ми про це говорили з Міністром відверто. Я теж сказав, що незадоволений цим" - зауважив Володимир Гунчик.

Він також розповів, що на завтра запланована зустріч профільного міністра з керівництвом шахт ДП "Волиньвугілля", шахти №10 та №1, на якій буде обговорено питання реорганізації даних структур.


* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.12.2015 18:17
Переглядів509
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг