Гунчик прагне звільнення голови Шацької РДА, бо в районі не знайшлося військових на контрактну службу?

Голову Шацької райдержадміністрації Ігоря Корольчука хочуть звільнити через невиконання в районі плану з набору військовослужбовців на контрактну службу.

Про це він розповів у студії Громадського.Волинь а також написав у листі-зверненні до Президента України Петра Порошенка.

Посадовець зазначає, що Волинська ОДА поставила перед Шацької РДА завдання, загітувати до контрактної служби в Українському війську 10 людей. Райдержадміністрація провела 14 заходів спрямованих на популяризацію контрактної служби, але зголосився служити лише один шачанин – працівник РДА. Таким чином район потрапив у четвірку аут-сайдерів з цього питання в області. Як наслідок, Корольчуку перетелефонували з ОДА і просили написати письмове пояснення ситуації.

Згодом відбулася Рада оборони, під час якої голова ОДА Володимир Гунчик безпосередньо запитав свого ставленника про причини низьких результатів з набору на службу в ЗСУ.

Корольчук відповів, що "кожен третій шачанин бере пару блоків цигарок і їде через Ягодин до Польщі, продає і має за один раз більше ніж ми пропонуємо за контрактом. На що Володимир Петрович Гунчик сказав, що такого явища у нас немає. Контрабанди у нас немає".

У результаті цієї розмови, Гунчик сказав Корольчуку писати заяву на звільнення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
16.03.2016 13:38
Переглядів2124
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:08
16.03.2016
Надія
Ага, контрабанди в нас немає. А бурштин тоді як? Гунчик з іншої планети? А щодо армії, то хай дітей, племінників своїх загітує. Так і виконає план. А ще краще хай сам йде за контрактом!
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг