Трактор в поміч: на Волині облаштують кордони (фото, відео)

Для забезпечення робіт з облаштування кордону, зокрема й на Волині, Державна прикордонна служба придбала колісні трактори.

Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби.

Для облаштування кордону Держприкордонслужба придбала 5 одиниць сучасної техніки. Це колісні трактори німецького виробництва, які оснащені універсальною багатофункціональною фрезою виробництва Італії. Одна одиниця такої техніки за 1 годину роботи може обслужити до 1 км прикордонної просіки.

Наразі сплановано навчання персоналу органів охорони державного кордону з експлуатації та обслуговування колісного трактора та фрези. Воно буде проведено фахівцями постачальника безпосередньо на ділянках державного кордону, де буде експлуатуватись техніка, зокрема в Сумській, Волинській, Львівській, Чернівецькій та Одеській областях.

Придбану техніку планується використовувати для облаштування та утримання прикордонних просік, контрольно-слідових смуг, прикордонних доріг. За допомогою такої техніки можна буде легко здійснювати фрезерування пнів, коріння, каміння як на поверхні, так і в шарі ґрунту. Крім того, техніка дасть можливість перейти до механізовано виконання інженерних робіт, що у свою чергу у десятки разів підвищить ефективність та швидкість проведення інженерних робіт на кордоні. Для прикладу, силами та засобами штатних інженерних підрозділів прикордонної служби наразі розроблено та утримуються 1040 км просік та 2500 км контрольно-слідових смуг.

Облаштований в інженерно-технічному відношенні кордон скорочує терміни отримання інформації про порушення кордону та кількість персоналу, необхідного для охорони ділянки кордону. Також унеможливлюється вільне перетинання державного кордону транспортними засобами, а порушники витрачають певний час для перевантаження товарів, що дає змогу нарядам своєчасно прибути до місця порушення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.04.2018 09:50
Переглядів607
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-09-2018 23-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг