На будівництво – до Польщі: чому їдуть і як не "обпектися" (відео)

Майже мільйон українців отримали дозвіл на роботу у Польщі торік.

Про це розповівГолова профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Василь Андреєв. Значна частина заробітчан – будівельники. Наслідки трудової міграції відчуває будівельна галузь України, – інформує Волинська дирекція НСТУ.

"20 тисяч гривень – це той рівень, який зможе призупинити міграцію. У нас зараз в будівельній галузі офіційно працює 160 тис. працівників по всій Україні", – зазначив він.

Різниця у заробітній платі будівельників у країнах Європи і в нас – основна причина, що оголює ринок кваліфікованих робітників, – каже Олег Борисов, головний спеціаліст Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

Щоб захистити себе за кордоном, нашим заробітчанам Андрій Шаховський радить влаштовуватися лише офіційно. Із його слів, за декілька років відкриється будівельний ринок більшості країн Західної Європи, тому українській владі треба задуматится вже зараз.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.04.2018 12:54
Переглядів554
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг