На Волині почав діяти регіональний штаб з ліквідації заборгованості по зарплаті

На Волині створили Регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами

Про це повідомляє прес-служба ГТУЮ у Волинській області.

На виконання доручення заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергія Шкляра, з метою забезпечення належного виконання вимог законодавства юстицією Волині створили Регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

Перше засідання штабу відбулось 05 квітня.

Метою роботи Регіонального штабу є контроль за дотриманням державними виконавцями вимог законодавства, проведення роз'яснювальних робіт щодо застосування законодавства, яке регулює порядок виконання рішень вказаної категорії, а також взаємодія з утвореними Міністерством юстиції мобільними групами з ліквідації заборгованості по заробітній платі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.04.2018 16:50
Переглядів574
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
23:04
13.04.2018
може трохи не по теми алемушу высказатысь..був у ковели на кладовищи за мистом биля черкас..по кладбищу пройти не можна хоть сфетофоры став..я понимаю шо треба пидвезты якусь стареньку але тут питання друге там движение як в мисти..вже люды кажуть млже мажоров скоро будуть ховаты в машинах..то воны ганяють мисце шукають..повага повынна буты як для людей так и для покийныкив..може и пишки можна булоб пройтись.це неподобство треба прекращать...
останні новини
24-09-2018 23-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг