Модерн-Експо представив брендований поштомат

Міжнародний холдинг з виробництва і постачання обладнання для торгівлі "Модерн-Експо" представив свою новою розробку, рішення для електронної комерції - поштомат.

Презентував новий продукт генеральний директор Modern-Expo Group Петро Пилипюк в рамках конференції Ukrainian E-commerce Expert, захід, який зібрав на одному майданчику понад 200 учасників ринку електронної торгівлі і більше 20 провідних українських і зарубіжних експертів.

Генеральний директор Modern-Expo Group Петро Пилипюк

Як експерт ринку торгового обладнання, компанія "Модерн-Експо" розуміє, що ефективна робота рітейлу не можлива без якісного обладнання, оптимальної логістики, високого рівня сервісу. Традиційний рітейл крок за кроком переходить в онлайн, а оператори електронної торгівлі відкривають офлайн магазини, а це - виклики для виробників і постачальників торговельного обладнання.

Поштомат, розроблений компанією - це ефективне рішення для перспективного ринку електронної роздрібної торгівлі - Інтернет-магазинів, логістичних операторів, служб доставки.

Поштомат виробництва «Модерн-Експо»

Довідка: поштомат – це автоматичний поштовий термінал самообслуговування, у якому клієнт може в зручний для нього час самостійно отримувати посилки.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
14.12.2015 12:07
Переглядів1494
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг