Поліцейські станції на Волині: що це таке

У Луцьку створять 4 поліцейських станції. В області їх буде загалом 38.

Що це означає і як вони будуть працювати, розповів у програмі телеканалу "Аверс" член міського виконкому і екс-керівник поліції Луцька Ігор Муковоз.

"Усім зрозуміло, що таке опорний пункт міліції, де вони розташовані. Кошти на їхнє утримання завжди виділяли з міського бюджету. Із 9 опорних пунктів зроблять 4 поліцейських станцій. Але якщо було 54 дільничних інспекторів міліції, а стало 28. Їх стало вдвічі менше. І тепер назвали опорні пункти назвали поліцейськими станціями. Чи мене хтось переконає, що стан правопорядку покращиться? Стан правопорядку не залежить від назви. Але має бути проста річ: людина повинна мати, до кого прийти. Інспектор має їй допомогти", – зазначив він.

Муковоз запевнив, що разом із депутатським корпусом і виконавчим комітетом буде колпотати про те, щоб чисельність таких категорій як дільничні служби збільшилася.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.04.2018 14:51
Переглядів551
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:22
19.04.2018
луцьк
Боже мой, а при Муковозі на нього сильно можна розраховувати і толку що до нього звертатися - 0.
останні новини
23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг