Більше півтора десятка волинян назвалися мільйонерами

На Волині 16 громадян задекларували доходи, що перевищують 1 мільйон гривень.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

За останніми даними податкові декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік до державних податкових інспекцій Волині подали 3750 громадян. Із загальної кількості декларантів доходи, що перевищують 1 мільйон гривень, вказали 16 волинян.

Як свідчить аналітика, офіційні волинські мільйонери переважно задекларували іноземні доходи та доходи від продажу нерухомості.

"Завдяки сумлінню волинських декларантів ми очікуємо, що до бюджетів додатково надійде 7,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,4 млн грн військового збору. Варто особливо відзначити, що такі вагомі суми податків будуть сплачені не лише найзаможнішими волинянами, а завдяки тим громадянам, котрі свідомо задекларували доходи, з яких у минулому році не було сплачено податків", – розповіла начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

У ГУ ДФС у Волинській області звертають увагу: до завершення кампанії декларування доходів залишилося 10 днів. Тож в державних податкових інспекціях області очікують, що волиняни, котрі у 2017 році отримали доходи, з яких не сплачено ПДФО та військовий збір, але ще не відзвітувалися про них, завітають до Центрів обслуговування платників.

"Особлива категорія декларантів, яких ми чекаємо, – це ті наші земляки, які ввозять великі партії товарів через кордон без оформлення підприємницької діяльності. Однак, цей факт не звільняє їх від сплати податків, оскільки вони як фізичні особи отримують реальні доходи, що не оподатковані. Ми закликаємо громадян, які фактично імпортують товари не для власного споживання, а з комерційною метою, не ігнорувати конституційний обов'язок, до 1 травня подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, визначити та сплатити ПДФО та військовий збір", – наголосила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.04.2018 15:28
Переглядів441
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг