На Волині зарплата молодого вчителя на 50 % менша від зарплати вчителя з досвідом

Про зарплати волинських вчителів говорили у прямому ефірі ток-шоу "Протилежний погляд LIVE" 20 квітня гості студії начальник управління освіти Волинської ОДА Людмила Плахотна та депутат Луцької міської ради Алла Надточій.

Так, за словами Людмили Плахотної, заробітна плата молодого вчителя, якщо він має повне тижневе навантаження, становить 5-6 тисяч гривень.

"Звичайно, це невеликі кошти. Але протягом трьох років він починає атестуватися, підвищувати свій професійний рівень і, відповідно, фаховий, тоді й починає зростати заробітна плата по сітці тарифних розрядів", – уточнила начальник управління освіти Волинської ОДА .

Натомість, додала, що заробітна плата вчителя з досвідом, стажем (бо є доплати за стаж, категорію, інші доплати обов'язкові), вчителя, який має вищу кваліфікаційну категорію і повне тижневе навантаження, складає 10-12 тисяч.

Своєю чергою депутат Луцької міської ради Алла Надточій зауважила, що негативною є картина у Луцьку в профтехосвіті.

"Нам не вистачає. Проанонсували, що має бути підняття заробітної плати, все добре, тільки державний бюджет не передбачив ці кошти. Відповідно ми (міська рада – К.), щоб забезпечити ці норми, бо це наші люди, педагоги, жителі міста, ми з міського бюджету доплачуємо. Вже при формуванні бюджету на 2018 рік в нас не вистачало тільки на оплату педагогам заробітної плати більше як 50 мільйонів. Коли знову проанонсували, що має бути підняття за престижність, то ще додалися кошти. В результаті, ми на комісії розглядали і приймали звернення до Кабінету міністрів про те, що в нас в Луцьку не вистачає щоб оплатити всі ці надбавки майже 100 мільйонів. Це велика сума навіть для міста Луцька", – зауважила депутат Луцькради.

Та додала, що деякі волинські депутати, вихідці з Луцька, прагнуть "вибити" кошти для районів, але інколи не зважать на те, що місту також потрібна допомога.

Реклама: діловий партнер програми – бренд жіночого одягу ХОКА.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.04.2018 14:00
Переглядів3421
Коментарів6
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
00:47
29.04.2018
Вчителі
Мені , при32,роках стажу, було сормно сказати про свою платню, в неіормальній розмові з європейським вчителем. Але я робила все життя улюблену роботу. А нині розчарувалась остаточео: на Водині освіта гнила, вона гине завдяки кумівству, Чинопоклонництву і хабарям. Сором, коли кругом вчительство брешк, і вимагає до себе поваги. Надія на білих ворон. Але не на Плахотну. Не поважаю. Брехуха.
00:42
29.04.2018
Йошта
Крохобори в освіті.Жоден не може отримати просто за працю звання, категорії. На все иакса. Про це новорять тихо і за спинами. І правда є. В цьому. Чоговарті останні іменини начальниці в кабінеті як мавзолей заставленому квітами.Коли вчителівтмучачи пів дня тримають як бидло, у підвалі, на сходах. Таких гнати подалі від освіти, як і 90%директлрів, що це підтримують. Геть Плахотну.! Гидко, бридко з такими сідати, не те що дітей вчити.
10:20
28.04.2018
Педагог
Для того,щоб заробляти більше ,потрібно відпрацювати 25 ,30 років,а все і зразу не буває
11:28
27.04.2018
учитель
У мене І категорія, повна ставка + класне керівництво і я отримую удвічі меншу зарплатню озвучену пані Плахотною
22:06
23.04.2018
Оленка
Молодий спеціаліст атестується через 5 років і протягом цього часу, за повне тижневе навантаження, навіть чотирьох тисяч не отримує, ось такі реалії
23:18
22.04.2018
Игорь
"вчителя, який має вищу кваліфікаційну категорію і повне тижневе навантаження, складає 10-12 тисяч." Це не повне, а це двойне повне
останні новини
14-08-2018 13-08-2018 12-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг