Місцеві громади Волині отримали понад 115 мільйонів гривень єдиного податку

Надходження єдиного податку на Волині перевищують минулорічні показники на 30 відсотків.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Завдяки суб'єктам господарювання, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, місцеві громади Волині у першому кварталі 2018 року отримали понад 115 мільйонів гривень єдиного податку. Це на 30,4 відсотка більше минулорічних надходжень за аналогічний період.

Ріст сплати єдиного податку фіксують серед усіх категорій платників. Це свідчить про стабільність у діяльності суб'єктів малого бізнесу та аграріїв, котрі перебувають на четвертій групі платників єдиного податку.

"Динаміка сплати єдиного податку в області переконливо демонструє позитивну тенденцію, що стане закономірністю. Підстави для такого оптимістичного прогнозу – сталі економічні показники розвитку та належна увага в питанні забезпечення надходжень до місцевих бюджетів з боку фахівців територіальних органів ДФС", – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила керівник волинських фіскалів, представники органів місцевої влади повинні уважно та ретельно стежити за тим, щоб всі підприємці офіційно реєстрували свою діяльність.

Як свідчить аналітика, на Волині спрощенці-юридичні особи протягом січня-березня цього року спрямували до бюджетів громад 15,6 мільйонагривень єдиного податку, підприємці – фізичні особи – 84,9 мільйона гривень, а представники аграрного сектору – 14,6 мільйона гривень єдиного податку.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
26.04.2018 10:16
Переглядів265
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
14-08-2018 13-08-2018 12-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг