На Волині підприємець хотів обдурити державу на мільйон

Керівник товариства з обмеженою відповідальністю (ТзОВ) намагався ошукати державу майже на мільйон гривень.

Сушені плоди шипшини, ввозився в Україну через митний пост Доманове в пластикових мішках різною вагою. Усього – 503 мішки, де було спаковано 14,9 тон. Водій товариства пред'явив супровідні документи, згідно з якими вартість товару зазначалася як 26987 доларів США. Проте під час проведення митного контролю у папці для документів в кабіні вантажівки також було виявлено рахунок-фактуру, засвідчену особистою номерною печаткою митних органів Республіки Білорусь, відповідно до якого вартість цього товару становила 34472 долари США. За курсом Національного банку України на момент перетину кордону це склало901,6 тисяч гривень, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Отже, керівник ТзОВ як посадова особа, що відповідає за виконання вимог, встановлених законодавством до підприємств, вчинив дії, спрямовані на приховування від митного контролю шляхом подання неправдивих відомостей. Тому плоди шипшини тимчасово вилучені на склад митниці, складено протокол про порушення митних правил, який буде розглядати суд.

Відповідно до частини 1 статті 483 Митного Кодексу України таке правопорушення тягне за собою адміністративну відповідальність: штраф у розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
10.05.2018 10:15
Переглядів793
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг