ПриватБанк пропонує волинським аграріям вигідні кредити*

У квітні цього року програма ПриватБанку "КУБ" (Країна успішного бізнесу) святкує 2 роки із моменту запуску. За цей час вона отримала заслужену популярність - тільки за перший квартал 2018 року нею скористався 151 волинський підприємець.

Проект "Країна успішного бізнесу" (КУБ) - це соціально орієнтована програма, яка спрямована на те, аби допомогти малому та середньому підприємництву розвиватися та створювати нові робочі місця. У рамках програми банк надає реальну фінансову допомогу малому та середньому бізнесу країни. Нещодавно ПриватБанк збільшив максимальну суму кредиту програмою "КУБ" з 500 тисяч до 1 мільйона гривень.

У розпал весняно-польових робіт актуальним стає кредитування аграріїв. Зокрема, у рамках "Країни успішного бізнесу" діє програма "АгроКУБ" для фермерських господарств. Вона передбачає швидке отримання кредиту на суму до 1 мільйона гривень при ставці лише у 2% в місяць. Важливо, що за умовами програми протягом першого півріччя фермер виплачуватиме тільки відсотки, а вже наступні 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами.

"Ми розуміємо, що підприємства і фермерські господарства не завжди мають достатньо власних коштів, аби покрити всі нагальні потреби. Водночас аграрна сфера - надважлива галузь. Тому ПриватБанк кредитує аграріїв швидко та на вигідних умовах", - наголосила керівник напрямку активних операцій МСБ Північно-Західного регіонального управління Ірина Дутко.

Важливою перевагою кредиту "АгроКУБ" є те, що вдруге його можна оформити, не чекаючи повного погашення першого. Щоб отримати фінансування, необхідно заповнити заявку на сайті проекту kub.pb.ua. А всі роз'яснення і консультації з приводу кредитування аграріїв можна отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку на Волині.

Нагадаємо, що минулого року ПриватБанк виділив малому бізнесу та підприємцям понад 3 мільярди гривень кредитних коштів, а у 2018 році планує виділити більш ніж 5 мільярдів гривень. У рамках програми "КУБ" банк уже профінансував понад 25 тисяч проектів малого бізнесу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.05.2018 09:15
Переглядів634
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг