Правильна митна вартість товарів на Волині принесла бюджету додаткові гроші

За результатами проведених Волинською митницею ДФС контрольних заходів щодо правильності визначення митної вартості, країни походження та класифікації товарів державний бюджет у квітні 2018 року додатково отримав 26,17 млн гривень.

Зокрема, контроль визначення митної вартості додав 25,65 млн грн, контроль правильності класифікації товарів – 284 тис. грн, контроль країни походження – 240 тис. гривень, – повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

Загалом за січень-квітень цього року за рахунок контролю визначення митної вартості товарів на Волині державний бюджет додатково поповнився на 326 млн грн., що більше минулорічного показника на 5 %.

До слова, суттєве і стабільне збільшення обсягів надходжень митних платежів до бюджету начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький пов'язує із системними заходами з протидії корупції та митним правопорушенням в зоні діяльності очолюваної ним установи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
16.05.2018 18:18
Переглядів525
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг