Савченко призначив відповідального за організацію військового обліку на Волині

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко підписав розпорядження про організацію військового обліку призовників і військовозобов'язаних на території області.

Відповідальним за проведення військового обліку буде заступник керівника апарату облдержадміністрації Вячеслава Кривенюка.

Окрім цього буде утворено комісію з перевірки стану військового обліку, бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час громадян України в області, яку, також, очолить Кривенюк.

Окрім нього, до її складу увійдуть: завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації Валентин Сушик, начальник відділу військового обліку і бронювання обласного військового комісаріату Дмитро Маруха, офіцер відділу військового обліку і бронювання обласного військового комісаріату Сергій Ососкало, головний спеціаліст сектору мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації Олександр Петрук.

Контроль за виконанням розпорядження голова ОДА залишив за собою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "В "ПОГОНІ" ЗА ГУБЕРНАТОРОМ ВОЛИНІ (ФОТОРЕПОРТАЖ)"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.05.2018 16:00
Переглядів1692
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг