Із початку року на армію волиняни спрямували майже 80 мільйонів гривень

На потреби армії на Волині сплачено 77,9 мільйона гривень військового збору. Це на 32 відсотки більше минулорічних показників за аналогічний період.

Такий ріст сплати військового збору, що справляється з легальних доходів, пов′язаний не лише з підвищенням стандартів в оплаті праці. Зростання надходжень військового збору майже на третину свідчить про належний рівень податкової культури та соціальної відповідальності більшості працедавців, – повідомили в ГУ ДФС у Волинській області.

"Індивідуальна інвестиція кожного працюючого у вигляді сплаченого військового збору до держбюджету – це найкраще підтвердження високої громадянської свідомості. Тому кожен волиняни, працюючий легально, із місяця в місяць робить свій посильний, але важливий внесок в обороноздатність країни. Зі свого боку, фахівці ДФС забезпечують максимально ефективне адміністрування цього платежу, від показників сплати якого залежить безпека і життя всіх", – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
23.05.2018 11:34
Переглядів221
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг