Екс-начальника Держкомзему Волині судитимуть за фінансові махінації

Начальника Головного управління Держкомзему у Волинській області судитимуть за розтрату понад 400 тисяч гривень державних коштів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Колишній начальник Головного управління Держкомзему у Волинській області, змовившись із директором ПП "Геомоніторинг-Волинь", з яким за результатами тендеру було укладено договір на проведення інвентаризації земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Рожищенського, Володимир-Волинського та Горохівського районів Волинської області, заволоділи та розтратили бюджетні кошти, призначені для оплати цих робіт.

Підприємство, яке мало виконати роботи, не володіло належним обладнанням для їх проведення та не мало відповідних фахівців, відтак фактично не провело інвентаризації земель, а документація, виготовлена ним, була непридатною для використання в роботі.

Попри це, директор підприємства підписав та скріпив відтисками печатки акти прийому-передачі виконаних робіт, які містили неправдиву інформацію про те, що ПП "Геомоніторинг-Волинь" нібито ці роботи виконало.

Начальник Головного управління Держкомзему у Волинській області, знаючи, що відомості, вказані в актах, не відповідають дійсності, підписав їх та передав до бухгалтерії управління для здійснення за ними оплати.

На підставі цих завідомо підроблених документів на рахунок підприємства було безпідставно перераховано 423 500 гривень.

Невдовзі обоє обвинувачених – і директор підприємства, і колишній начальник Головного управління Держкомзему у Волинській області – постануть перед судом, який і визначить їм міру покарання.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.06.2018 12:20
Переглядів775
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
00:59
13.06.2018
Обізнаний
А нічого,що директор ПП «Геомоніторинг-Волинь» вже 3роки воює на Донбасі!?
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг