Лише 20% волинян обрали свого лікаря

Якщо 70 % населення Волині не підпише декларацій, то область залишиться без грошей на медицину.

Про це заявив голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко під час наради з головами райдержадміністрацій та об'єднаних територіальних громад, – повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

У всьому світі більше 75 % звернень до лікаря розпочинаються та закінчуються на первинній ланці. Тож не дивно, що саме із цього розпочали медичну реформу.

В межах кампанії "Лікар для кожної сім'ї" на Волині вже більше 207 тис. чоловік (20 % населення області) обрали свого сімейного лікаря. Цей процес триватиме до кінця року. Адже з початку 2019 року коштів медичної субвенції не буде, а все фінансування йтиме через Національну службу здоров'я України. Тому так важливо укласти не менше 70 % декларацій для стабільного функціонування медзакладів.

"Машина вже їде. Реформа вже в роботі. І ми або їдемо, підписуємо декларації з сімейними лікарями, або залишаємося на обочині і залишаємо наших лікарів без заробітної плати. Адже якщо 70 % населення області не підпише декларацій, то держава коштів не дасть – будемо шукати їх на місцях", – зазначив Олександр Савченко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.06.2018 20:02
Переглядів1008
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг