Усі заплановані дороги на Волині обіцяють відремонтувати вчасно

Голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко провів чергову нараду щодо використання бюджетних коштів для ремонту доріг краю сьогодні, 12 червня 2018 року.

Зі сдів директора департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Івана Мирки, на дороги місцевого значення запланована субвенція із державного бюджету на місця, що становить 393,9 млн грн.

До слова, місцеве співфінансування становить майже 17 млн.

"Минулого тижня вже закінчилися процедури підписання договорів. Завдання на червень вже роздані – і виконуються. І вже першого липня ви побачите ту динаміку, в якій ми повинні працювати, – запевнив Іван Мирка.

Окрім того, за домовленістю з сільськими радами та ОТГ, вони підготували проектно-кошторисну документацію на місцеві об`єкти. Станом на 11 червня вже готові 21 з 24 проектів на поточний ремонт доріг та 10 з 12 – на капітальний.

Підготували також завдання для закупівель, відповідно запустили 5 тендерів, з яких 1 вже завершився. Між іншим, його виграв "Луцькавтодор-сервіс".

Що ж стосується митного експерименту, планові надходження складають 218,112 млн грн, зокрема 32 мільйони резерву для ремонту. На ці кошти вже підготували перелік об`єктів. Наразі всі роботи тривають згідно графіка, переконують дорожники, тому у жовтні всі ремонтні роботи планують завершити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ – ОДНІ З НАЙГІРШИХ У СВІТІ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.06.2018 12:41
Переглядів319
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
26-09-2018 25-09-2018 24-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг