Фермери об'єднаються в кооператив "Волинська картопля"

На Волині створюється перший сільськогосподарський обслуговуючий кооператив виробників картоплі.

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА у мережі Facebook.

7 червня 2018 року в селищі Торчин Луцького району відбулася зустріч сільгоспвиробників Луцького, Локачинського, Рожищенського районів, які займаються вирощуванням картоплі та вирішили об'єднатись у сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.

Учасники визначили пріоритетні напрями діяльності майбутнього обслуговуючого кооперативу, обговорили можливості залучення інвестиційних коштів.

Присутні домовились про те, що кооперативу доцільно буде працювати під єдиним брендом, оскільки волинську картоплю знають в Україні, цінують за прекрасні смакові якості, тому вирішили, що майбутній кооператив працюватиме під брендом "Волинська картопля".

Під час зустрічі обрали голову ініціативної групи по створенню сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, ним став Анатолій Аршулік, який запропонував програму становлення майбутнього кооперативу, першочергові завдання, над вирішенням яких працюватиме новоутворена структура.

У результаті учасники підписали угоди про співпрацю по створенню сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу між Волинською обласною аграрною дорадчою службою та ініціативною групою сільгоспвиробників, які займаються вирощуванням картоплі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 100 ТОНН ПОЛУНИЦІ В ДЕНЬ: НА ВОЛИНІ РОЗВИВАЮТЬ ПОЛУНИЧНИЙ БІЗНЕС (ВІДЕО)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.06.2018 10:25
Переглядів664
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг