У "Нововолинську" шахту може прийти польський інвестор

Польські інвестори зацікавлені в постачанні обладнання для українських шахт.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик під час зустрічі з представниками Групи FASING, – повідомляє "Урядовий портал".

Ігор Насалик наголосив на потребі державного сектору вугільної галузі в модернізації та технічному переоснащенні шахт для забезпечення збільшення видобутку енергетичного вугілля.

Заступник Міністра Анатолій Корзун та керівники вугільних підприємств ознайомили польських фахівців із можливостями інвестування.

"У нас є бажання працювати, а у вас є обладнання, яке ми можемо впровадити, щоб зарядити нові лави", - наголосили керівники шахт.

Анатолій Корзун запропонував ознайомитися з проектом будівництва шахти "Нововолинська" №10, яка має 90 % готовності та потребує інвестицій та обладнання для початку роботи. Запаси вугілля зазначеної шахти становлять близько 36 млн тонн, що дозволить видобувати до 1 млн тонн вугілля на рік.

За підсумками зустрічі домовилися щодо обміну інформацією для подальшого опрацювання та планування співпраці.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.06.2018 15:15
Переглядів379
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-09-2018 18-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг