Торчинська тергромада може розширитися

Торчинська об'єднана територіальна громада має шанс збільшитися.

Про це йшлося під час громадських слухань, які відбулися у селі Городині Рожищенського району, – повідомляє Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за
підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України.

Як розповіла радник із децентралізації Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Урбан, жителі висловили думки про необхідність прискорення цього процесу, оскільки в минулому Городинівська сільська рада входила до складу Торчинської об'єднаної територіальної громади. З огляду на це жителі під час громадських слухань прийняли одноголосне рішення про приєднання до Торчинської ОТГ.

На громадські слухання прибули кілька десятків мешканців села.

Радник з муніципальних послуг Катерина Степчук наголосила на тому, що внаслідок приєднання до Торчинської ОТГ Городинівська громада прийме у своє розпорядження земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Нині до складу Торчинської ОТГ входять Торчинська селищна рада (смт. Торчин) та чотири сільські ради: Білостоцька (села Білостік, Горзвин), Буянівська (села Буяни, Усичі, Усичівські
Будки), Веселівська (села Веселе, Верхи), Садівська (села Садів, Кошів). Вибори у Торчинській ОТГ відбулися у квітні 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТСЬКУ БІЛЬШІСТЬ В ТОРЧИНСЬКІЙ ОТГ СФОРМУВАЛИ "ПІД МАРТИНЯКА"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.06.2018 18:42
Переглядів387
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг