Невдовзі визначать, хто буде реконструювати приміщення під амбулаторії на Волині (фото)

У Волинській обласній державній адміністрації відбулося розкриття тендерних пропозицій на реконструкцію та капітальний ремонт 10-ти приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Заступник начальника планово-технічного відділу управління капітального будівництва Волинської ОДА Станіслав Наумчик 21 червня розпочав процедуру розкриття тендерних пропозицій. Розкривали запечатані конверти у порядку надходження. Жодних зауважень щодо проведення процедури розкриття тендерів та цілісності конвертів у присутніх не було.

Виявили бажання реконструювати приміщення під амбулаторії 5 фірм. Зокрема, ТОВ "Комерційно-виробнича фірма "МАТЕК ЛТД" (м. Київ), ТОВ "Укрмонтажбуд-4" (м. Київ), ПАТ "Луцьксантехмонтаж №536" (м. Луцьк), ПП "Форест-Україна" (м. Луцьк) і ТОВ "Вінницька будівельна компанія" (м. Вінниця). Представники цих підприємств були присутні на заході.

Журналістка Мая Голуб, яка спільно з Київською школою економіки моніторить реалізацію проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі людей", обмінялася контактами з представниками фірм, щоб, в разі порушень, вони могли звернутися до неї.

На заході також був присутній головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання та виявлення корупції апарату Волинської обласної державної адміністрації Олександр Кондрацький. Він спостерігав за тим, як відбувається процес розкриття тендерних пропозицій.

Після оцінки пропозицій оголосять, хто буде виконувати роботи з реконструкції, що відбудеться в рамках реалізації субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області"

Нагадаємо: у квітні 2018 року Громадська організація "Київський економічний інститут" (Київська школа економіки) та управління охорони здоров'я Волинської ОДА підписали меморандум про співпрацю заради реалізації успішної реалізації проекту Світового банку в області.

Довідково:

У Волинській області триває реалізація субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області" проекту Міністерства охорони здоров'я України та Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей". Журналістка Мая Голуб спільно з Київською школою економіки здійснює моніторинг виконання субпроекту на Волині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКІЙ МІСЬКІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ ОБСТЕЖУВАТИМУТЬ ПАЦІЄНТІВ НА НОВОМУ ВЕЛОЕРГОМЕТРІ (ФОТО)

Автор:Мая ГОЛУБ
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
24.06.2018 15:00
Переглядів410
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг