Через Волині намагалися незаконно вивезти 23 тонни дуба

Волинські митники викрили київського підприємця, який протизаконно намагався експортувати лісоматеріали.

Установлено, що митний брокер оформив у Київській обласній митниці ДФС експортну митну декларацію на товар "клепка бондарна необроблена з дуба черешчатого" загальною вартістю понад 1,5 мільйона гривень. Після завершення митного оформлення товар був відправлений в зону діяльності пункту пропуску Ягодин для випуску за межі митної території України, – повідомляє Волинська митниця ДФС.

На митному посту "Ягодин" провели повний огляд цього товару за участю правоохоронців. Фактично в транспортному засобі містилась не "клепка", а "пиломатеріали дубові, що мають радіальний розпил, з відсутністю опуклості або вигнутості однієї з двох основних поверхонь, без пазів для складання, без торцевих з'єднань".

Такі пиломатеріали підпадають під дію Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаною з реалізацією та експортом лісоматеріалів" і для вивезення їх з митної території України обов'язковим документом є сертифікат про походження.

Отже, київський підприємець намагався приховати від митного контролю товар, подавши на нього неправдиві відомості. Такі дії, згідно зі статтею 483 Митного Кодексу України, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією.

Нині лісоматеріали з дуба вагою понад 23 т, об'ємом 21,9 м куб тимчасово вилучено на склад митниці до прийняття судом рішення по суті заведеної за протоколом про порушення митних правил адміністративної справи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.06.2018 15:10
Переглядів233
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг