Скільки ще коштів потрібно на потреби волинських профтехучилищ?

Волинські професійно-технічні заклади освіти отримали 14,8 мільйона гривень стабілізаційної дотації, але разом з усіма виділеними коштами з бюджетів усіх рівнів на 2016 рік не вистачає 67 мільйонів гривень.

Про це повідомив заступник директора департаменту фінансів Волинської обласної державної адміністрації Володимир Селедець у вівторок, 29 березня, під час засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

Як розповів чиновник, всього на ПТУ області потрібно 176 мільйонів.Не передбачили у своїх бюджетах коштів на заклади освіти такі міста: Ковель, Нововолинськ та Володимир-Волинський. Забезпечують професійно-технічні училища, своїми силами, тільки в Луцьку.

Як каже посадовець, на Волинь надійшла стабілізаційна дотація для ПТУ в обсязі 14,8 мільйона гривень. Департамент фінансів ОДА пропонує розподілити її таким чином:

4,1 мільйона отримає Луцьк, а 10,6 мільйона надійде в обласний бюджет.

До слова, Ковель, Нововолинськ, Володимир-Волинський коштів не отримають, оскільки раніше обласна рада виділила 6,8 мільйона для цих міст.

У підсумку комісія пропозицію підтримала.

Читайте також: "ПІКЕТУВАЛЬНИКІВ ДО ВОЛИНЬРАДИ ПРИВОЗИЛИ МЕРИ", – ДЕПУТАТ ЩОДО ПРОБЛЕМ ПРОФТЕХОСТВІТИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.03.2016 14:29
Переглядів779
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-10-2018 22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг