На Волині продавали підозрілі дитячі нічники (фото)

Спеціалісти Держпродспоживслужби на Волині здійснили перевірку характеристик освітлювальної апаратури. Зокрема перевіряли наявність на продукції знака відповідності технічним регламентам, додержання правил його застосування, наявність супровідної документації тощо.

Загалом перевірили 176 одиниць продукції. У результаті перевірки виявили факт розповсюдження світильника "Нічник NL11 Lemanso з вимикачем, кількість діодів 4Led", який не мав в документах знаку відповідності технічним регламентам. До того ж не був вказаний імпортер продукції, не зазначено номер партії або серійний номер, не вказано дату виготовлення. Продукція не мала інструкції або інформації про безпечність. Країною виробником світильника є Китай, – інформує відомство.

За результатами проведеної перевірки вирішили вжити обмежувальні заходи щодо продукції, яка не відповідає встановленим вимогам. Розповсюджувача продукції зобов'язали усунути формальну невідповідності. Крім того, підприємця оштрафували на 3 825 гривень.

Відтак, продукцію, що не відповідає встановленим вимогам, розповсюджувач повернув постачальнику, штраф у повному обсязі сплатив до державного бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СКЛАЛИ СПИСОК НАЙБІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНИХ ІГРАШОК ВЛІТКУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.07.2018 09:04
Переглядів394
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-09-2018 23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг