На березі Світязю відбудуться міжнародні спортивні змагання

На Волині 11 серпня відбудеться міжнародний екомарафон "Світанок Світязя 2018". Участь у спортивних змаганнях можуть брати спортсмени-аматори, професіонали, а також сім'ї з дітками і самі діти.

Захід відбудеться вперше на березі озера Світязь, що у Шацькому районі, з нагоди Європейських днів добросусідства 2018. Реєстрація на участь у забігах триває.

Організація змагань передусім покликана залучати молодь та активне населення до занять спортом, пропагувати здоровий та активний спосіб життя, а також зберегти природнє багатство Шацьких озер Волині.

10 серпня відбудеться польсько-український транскордонний пробіг "Пробіг Полісся" на дистанції 5 км, а також представлення професійних спортсменів, які братимуть участь у забігу наступного дня.

11 серпня відбудуться такі змагання для дорослих: екомарафон "Світанок Світязя" на дистанції понад 42 км, екопівмарафон – 21 км, екопробіг берегом Світязю по воді "ЕСО WATER RUN" 400 м, екоестафета: 10,5 км х 3 + 10,695 км – 42,195 км, біг на дистанції 5 км "ЕСО RUN".

Також у межах екомарафону відбудеться Кубок України з перегонів на лижеролерах на марафонській дистанції 42,195 км та півмарафонській 21 км. Інформація про вартість реєстрації на різні забіги – на сторінці у Фейсбук.

Діти ж 11 серпня зможуть безкоштовно брати участь лише у бігах водою берегом Світязю. Зокрема 100 метрів водою бігтимуть дівчата та юнаки 2003-2010 років народження. А для спортивного сімейного відпочинку відбуватиметься естафета "Тато, мама, я" 3х100 м. Вік дітей 2006 – 2010 р.н.

Нагородження переможців та призерів відбуватиметься відразу після подолання дистанцій. Призовий фонд змагань оприлюднимо незабаром.

Серед учасників пробігів та вболівальників розіграють цінні призи. А для вдалого проведення вечора організатори обіцяють святкову дискотеку на пляжі екомарафону "Світанок Світязя".

До слова, екомарафон – це спільна ініціатива Федерації легкої атлетики Волинської області, Федерації України з поліатлону, Шацького лісового коледжу, Шацького національного природного парку, Спортивного клубу "Ковель", OTK "Rzeźnik" (Товариства жертв тренера Кляуса "Резун") та Chelmbiega "Хелмбігає" у співпраці з адміністрацією Шацького району (Україна) та гміни Воля-Ухруська, Володавського повіту (Польща) в межах "Європейських днів добросусідства".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.07.2018 15:38
Переглядів952
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг