Дари лісу поповнили бюджети Волині на майже півтора мільйона

Від заготівлі лісової продукції місцеві громади Волині отримали майже півтора мільйона гривень.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Надходження від заготівлі ягід та іншої другорядної лісової продукції на Волині склали майже 1,5 мільйона гривень. Зокрема, у місцевих бюджетах області – майже 1,2 мільйона гривень рентної плати за спецвикористання лісової продукції А загалом сума отриманих громадами коштів від заготівлі у 2,6 рази перевищує аналогічні показники минулого року.

"Тож нинішній заготівельний сезон переконує, що лісові ресурси залишаються важливим джерелом додаткових бюджетних надходжень в області. А щоб громади отримали всі передбачені законом податки, органи ДФС забезпечують належний контроль за виконанням податкових зобов'язань заготівельниками лісових ресурсів", – наголошує начальник ГУ
ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів розповіла, що у червні відбулася робоча зустріч фахівців ДФС в області з представниками заготівельного бізнесу, під час якої домовилися про негайне інформування про факти самовільної заготівлі лісової продукції без дозвільних документів та сплати податкових зобов'язань.

Тим часом фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області в процесі контролю за заготівлею лісових ресурсів у складі комісій та робочих груп взяли участь у 20 рейдах та обстеженнях 73 пунктів прийому продукції, що проводилися на території районів, де заготівля здійснюється найбільш активно.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області нагадують, що, окрім рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів, заготівельники повинні сплачувати ПДФО та єдиний податок. Важливо, що єдиний податок, рента та частина ПДФО зараховуються до бюджетів громад, на території яких заготовляють дари лісу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.07.2018 10:35
Переглядів281
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-09-2018 23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг