Директор луцького профтехучилища заплатить за незаконне звільнення працівника

За втручання прокуратури Волині особи, винні у незаконному звільненні працівників, відшкодовують установам завдану шкоду.

Про це повідомляє прес-служба прес-служба прокуратури області.

До Луцького міськрайонного суду пред'явлено позов до директора Державного професійно-технічного навчального закладу "Луцьке вище професійне училище" про стягнення з нього в порядку регресу на користь училища понад 33 тис. грн матеріальної шкоди, завданої у зв'язку із незаконним звільненням працівника.

Загалом упродовж 2016-2018 років судами задоволено 7 таких позовів органів прокуратури області до осіб, за наказами яких проведено незаконне звільнення працівників, на суму 337 тис. грн.

Правовими підставами пред'явлення цих позовів є норми Кодексу законів про працю України, відповідно до яких службова особа, винна в незаконному звільненні працівника, зобов'язана покрити шкоду, заподіяну підприємству у зв'язку з оплатою цьому працівникові часу вимушеного прогулу. Такий обов'язок покладається, якщо звільнення здійснено з порушеннями закону або якщо власник чи уповноважений ним орган затримав виконання рішення суду про поновлення на роботі.

Цьогоріч Обухівським районним судом Київської області задоволено позов прокуратури області в інтересах держави в особі Державної фіскальної служби України, Волинської митниці ДФС до одного з колишніх керівників Держмитслужби України про стягнення матеріальної шкоди в порядку регресу в сумі 91 тис. грн. Кошти відшкодовані екс-посадовцем державній установі у повному обсязі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЮРИСТ ПОЯСНИВ, ЧИ МОЖЕ СУД ПОНОВИТИ РАЧКОВА НА ПОСАДІ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
16.07.2018 17:11
Переглядів495
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг