Сексуальні домагання і побиття: що відбувається в дитячому притулку на Волині

На Волині в притулку для дітей, які потрапили у складні життєві обставини, у десятьох вихованців виявили сліди побиття та крові на одежі. Троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи.

Про це в мережі Facebook написала омбудсмен Людмила Денісова.

Притулок знаходиться в м. Рожище Волинської області. Зараз там перебуває 33 дитини віком від 3 до 18 років.

Під час моніторингового візиту у десятьох дітей виявили сліди побиття та крові на одежі. Більше того, троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи.

Дітки розповіли, що сам директор та його брат, який працює черговим з режиму, їх б'ють та ображають нецензурними словами. Дівчата повідомили, що брат директора їх торкався за різні частини тіла. Діти скаржилися виховательці, але вона відмахнулася – сказала, що вони все вигадують.

"Я вже переговорила із першим заступником Міністра внутрішніх справ Сергієм Яровим, працівники Нацполіції вже працюють на місці. З губернатором Волинської області Олександром Савченком обговорили, щоб знайшли місце, куди можна буде перевести дітей і забезпечити їхній психологічний спокій, аби вони не зазнали жодного тиску", – зазначила Денисова.

Також вона додала, що жоден із співробітників притулку не повідомив про те, що там відбувається. На місці вже працює Служба у справах дітей, керівник профільного департаменту Міністерства соціальної політики Руслан Ковбаса також виїхав до притулку. Має під'їхати й прокуратура.

"Як з'ясувалося, директор установи вже був у розробці правоохоронних органів після пропажі дітей", – зазначила вона.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
02.08.2018 17:22
Переглядів4457
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:15
06.08.2018
Галина Федорчук.
Їх всіх треба розтріляти ...
17:33
02.08.2018
Свідомий
Господи, ці діти й так ображені долею, а ще й їм таке випробування - потерпати від цих нелюдів(
12:08
03.08.2018
Андрій
1
1
Мають бути публічні розстріли!Як у всіх цівілізованних країнах
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг