Волинські фіскали регулярно знаходять порушення у продажі алкоголю

Кожна фактична перевірка представників бізнесу, які здійснюють діяльність на ринку реалізації підакцизної продукції, – результативна.

Наприклад, в ході 154 таких перевірок у січні-липні 2018 року встановлено 308 порушень, – інформує управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області.

Як свідчить аналітика, упродовж семи місяців 2018 року волинські фіскали провели 151 фактичну перевірку представників підприємництва, які реалізують алкогольну і тютюнову продукцію в роздріб. Ще 3 фактичні перевірки стосувалися дотримання законодавчих вимог оптовиками, котрі реалізують лікеро-горілчану продукцію.

Відповідно до рішень про застосування штрафних санкцій за допущені порушення платникам нараховано понад 2,5 мільйона гривень штрафних санкцій. Майже 1,8 мільйона гривень із застосованих штрафів вже надійшло до бюджету.

Ефективний контроль та моніторинг за ситуацією на ринку підакцизної продукції сприяють росту надходжень акцизного податку, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

"До загального фонду держбюджету на Волині з початку року сплачено 5,2 мільйона гривень акцизного податку, що удвічі більше індикативного показника. Надходження акцизного податку до спецфонду держбюджету склали майже 1,2 мільйона гривень, що на 810 тисяч більше визначеного індикативу. Стосовно так званого роздрібного акцизу, то його надходження до місцевих бюджетів теж перевищують індикативні показники. Тобто, наші заходи контролю та роз'яснювально – профілактична робота мають безумовний позитивний ефект для забезпечення надходжень акцизного податку", – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ТОРГІВЛІ АЛКОГОЛЕМ І ЦИГАРКАМИ ВОЛИНЬ ЗАРОБИЛА 66 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
17.08.2018 09:16
Переглядів298
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-09-2018 23-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг