Волинський науковець став лауреатом президентської премії

Президент Петро Порошенко присвоїв звання лауреата премії Президента України "Українська книжка року" волинянину Миколі Жулинському.

Про це йдеться в Указі Президента, оприлюдненому 19 вересня 2018 року.

У документі зазначається, що на підставі рішення Комітету зі щорічної премії президента України "Українська книжка року" П.Порошенко присудив книжковому виданню "Моя Друга світова: роман-хроніка в голосах" (видавництво ТОВ "Видавниче підприємство "Ярославів Вал") премію в номінації "За видатні досягнення у галузі художньої літератури".

Автору видання – волинянину Миколі Жулинськиому – присвоїли звання лауреата цієї премії.

Довідково:

"Українська книжка року" — щорічна премія Президента України.

Присуджується указом Президента України до Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження з метою відзначення авторів, видавництв та видавничих організацій, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток вітчизняної видавничої справи.

Щорічно присуджується три премії в таких номінаціях:

  1. за видатні досягнення у галузі художньої літератури — книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;
  2. за вагомий внесок у розвиток українознавства — книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики;
  3. за сприяння у вихованні підростаючого покоління — книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

У кожній номінації присуджується одна премія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ДАЛИ ПЕРШУ ПРЕМІЮ ІМЕНІ ІВАНА КОРСАКА

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.09.2018 18:35
Переглядів515
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018 14-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг