Як живеться і навчається студентам-іноземцям у Луцьку

Фото: ілюстративне

Волинські виші приваблюють не лише українську молодь.

Доволі часто в Луцьку на студентські лави тимчасово мігрують й іноземці. Як їм тут живеться і чому обрали Україну, дізнавалися журналісти Сфера.TV.

"В Україні є більше можливостей розвиватися,ніж в Африці. До того ж отриманий диплом тут дасть змогу знайти гарну, перспективну роботу", – розповів студент Мааме Донтох.

"Україна має хороші стосунки з Намібією. Я хотіла вступити саме на міжнародні відносини, а в моїй країні такої спеціальності немає. Тому я вирішила, що простіше і вигідніше буде навчатися в Україні та й працювати можна буде на кращій позиції з таким дипломом", – додала студентка Лінда Намбілі.

Студенти дуже привітні і залюбки діляться враженнями про незвичні для них умови життя. Разом з тим студенти розповідають, що найбільше припало до душі в Луцьку.

Не всі студенти страждають через мовний бар'єр. Чимало іноземців знають російську та й українську хоч трохи таки намагаються освоїти.

"Це дуже складно, українська мова і спосіб життя українців в цілому для мене зовсім новий, незвичний, складно розуміти те, що викладають за спеціальністю. Проте я навчилася розуміти українців, особливо, коли йду в магазин, спілкуюся з друзями, проте сама не розмовляю", – пояснила Лінда Намбілі.

Іноземні студенти розповідають, що в цілому українці привітно до них ставляться. Неприємний інцидент виник лише один раз і більше подібного не траплялося.

"Був інцидент, який трапився влітку минулого року. Кілька африканців гуляли у парку імені Лесі Українки. Тоді зчинилася бійка з українцями, які викрикували: "Ми вас ненавидимо". В результаті у всіх були травми", – пригадав Мааме Донтох.

На щастя, більше такого не траплялося. Нині ж від українців лунають переважно позитивні думки у бік іноземних студентів.

Як не дивно, та чимала кількість іноземців прагне отримувати освіту і розвивати свою кар'єру саме в Україні. А викладачі наших вишів намагаються всіма можливими шляхами підтримувати темношкірих студентів і дати їм гідну базу знань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОТИРИ З П'ЯТИ СПРАВ ЩОДО ДИСКРИМІНАЦІЇ НА ВОЛИНІ БУЛО ЗАКРИТО

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.10.2018 11:50
Переглядів824
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:45
09.10.2018
Свідомий
Ну то так , прикриваючись расовою дискримінацією, можна собі і червоний диплом заробити
12:45
09.10.2018
Юродививий
Чорношкірі маніпулюють. Запитайте будь-якого викладача, який їх навчає. Якщо ставиш двійку нашому студенту, то значить він просто не вивчив. Якщо ж ставиш двійку чорношкірому - то це гвалт! Расова дискримінація.
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг