Волиняни спрямували на армію майже 190 мільйонів гривень

На потреби національного війська у січні-вересні 2018 року на Волині сплатили 187,3 мільйона гривень військового збору.

Це на 28,6 відсотка більше аналогічних показників минулого року, – повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

"Позитивна динаміка надходжень військового збору, насамперед, зумовлена підвищенням стандартів в оплаті праці. Разом з тим, варто відзначити особливу відповідальну позицію більшості працедавців Волині, котрі згідно вимог чинного законодавства перераховують військовий збір до держбюджету з виплачених громадянам доходів. А це означає, що кожен, хто працює легально, щомісяця робить свій посильний фінансовий внесок в обороноздатність держави", – зазначає перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець підкреслив, що завдяки легальній праці українська армія має стабільні кошти для вирішення нагальних питань.

"Роботодавці, котрі допускають факти "тіньової" зайнятості, не лише позбавляють соціальних гарантій найманих працівників. Незадекларована праця знижує доходи державного бюджету, а отже, і можливість фінансування державних програм, в тому числі оборони країни. Тож кожному працівнику не буде зайвим поцікавитися, яку суму військового збору його працедавець як податковий агент перерахував до держбюджету з виплаченої зарплати", – наголосив Віталій Чуй.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області вкотре звертаються до працедавців з проханням поважати право своїх працівників на гідні умови оплати праці, не допускати фактів "тіньової" зайнятості та своєчасно перераховувати до бюджетів визначені законом податки і збори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОЗШУКУВАТИМУТЬ ЛУЧАН, ЯКІ УХИЛЯЮТЬСЯ ВІД ПРИЗОВУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.10.2018 09:55
Переглядів215
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-10-2018 22-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг