Відібрані волинські ОТГ вчитимуть, як сортувати сміття правильно

Волинська область разом із Житомирською та Дніпропетровською увійшла до трьох пілотних областей, об'єднані територіальні громади яких зможуть взяти участь в конкурсі проекту щодо управління відходами. Він відбувається в рамках програми "U-LEAD з Європою", що втілюватиметься спільно з Кластером сталого економічного розвитку GIZ. Проект триватиме до жовтня 2019 року.

Презентація-семінар проекту відбулася 12 жовтня у Волинському центрі розвитку місцевого урядування в Луцьку.

Щорічно на Волині накопичується близько мільйона кубометів твердих побутових відходів. В області діють для їх зберігання 12 полігонів, однак понад 400 гектарів – це стихійні сміттєзвалища.

Тож ініціатива передбачає навчання представників ОТГ основним аспектам та підходам у сфері управління твердих побутових відходів, підтримку у розробці планів заходів щодо управління ТПВ, сприяння міжмуніципальному співробітництву.

Ініціатива також передбачає організацію інформаційно-просвітницьких заходів для громадян та відповідних зацікавлених осіб на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Для участі у конкурсному відборі необхідно заповнити Аплікаційну форму та направити її до 15 жовтня (включно) на електронну адресу: sergiy.ponomarov@giz.de. Для участі у проекті буде відібрано 30 ОТГ.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.10.2018 11:50
Переглядів394
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-10-2018 22-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг